Ranking

Ranking I Liga Męska

Nr 1 - Jakub Pokorski

Jakub Pokorski

  • 122 pkt.
  • Rok urodzenia – 1996 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Paterek
  • Wzrost – 178 cm
  • Waga – 75 kg
  • leworęczny

Nr 2 Paweł Wąsowicz

Paweł Wąsowicz

  • 115 pkt.
  • Rok urodzenia – 1973 r.
  • Miejsce urodzenia – Koszalin
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 176 cm
  • Waga – 86 kg
  • Leworęczny

Nr 3 - Włodzimierz Siuchniński

Włodzimierz Siuchniński

  • 106 pkt
  • Rok urodzenia – 1972 r.
  • Miejsce urodzenia – Szubin
  • Miejsce zamieszkania – Szubin
  • Wzrost – 182 cm
  • Waga – 86 kg
  • leworęczny

Nr 4 Dariusz Jagodziński

Dariusz Jagodziński

  • 101 pkt.
  • Rok urodzenia – 1967 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 177 cm
  • Waga – 77 kg
  • Praworęczny

Nr 5 - Robert Balcer

turn10czerwiec_31

  • 96 pkt
  • Rok urodzenia – 1979 r.
  • Miejsce urodzenia – Bydgoszcz
  • Miejsce zamieszkania – Łochowice
  • Wzrost – 186 cm
  • Waga – 90 kg
  • Praworęczny

Nr 6 - Jacek Szamlewski

Jacek Szamlewski

  • 90 pkt.
  • Rok urodzenia – 1965 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 173 cm
  • Waga – 88 kg
  • Leworęczny

Nr 7 - Stefan Grzegorek

Stefan Grzegorek

  • 85 pkt.
  • Rok urodzenia – 1956 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Paterek
  • Wzrost – 174 cm
  • Waga – 82 kg
  • Praworęczny

Nr 8 - Zbigniew Wojciechowski

Zbigniew Wojciechowski

  • 79 pkt.
  • Rok urodzenia – 1962 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 185 cm
  • Waga – 93 kg
  • Praworęczny

Nr 9 - Daniel Bembnista

daniel-bembnista

  • 72 pkt.
  • Rok urodzenia – 1972 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 186 cm
  • Waga – 96 kg
  • Praworęczny

Nr 10 - Czesław Muszyński

pusta fotka

  • 67 pkt.
  • Rok urodzenia –  r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost –  cm
  • Waga –  kg
  • Praworęczny

Nr 11 - Hubert Toczko

Hubert Toczko

  • 61 pkt.
  • Rok urodzenia – 1993 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Paterek
  • Wzrost – 183 cm
  • Waga – 77 kg
  • Praworęczny

Nr 12 - Mateusz Szamlewski

Mateusz Szamlewski

  • 56 pkt.
  • Rok urodzenia – 1989 r.
  • Miejsce urodzenia – Szubin
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 170 cm
  • Waga – 63 kg
  • Praworęczny

Nr 13 - Michał Biernacki

michal-biernacki

  • 50 pkt.
  • Rok urodzenia –  1993 r.
  • Miejsce urodzenia – Szubin
  • Miejsce zamieszkania – Królikowo
  • Wzrost –  178 cm
  • Waga – 78 kg
  • Praworęczny

Nr 14 - Wiesław Deba

wieslaw-deba

  • 45 pkt.
  • Rok urodzenia –  1961 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost –  183 cm
  • Waga – 96 kg
  • Praworęczny

Nr 15 - Sławomir Pokorski

Sławomir Pokorski

  • 38 pkt.
  • Rok urodzenia – 1962 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Paterek
  • Wzrost – 176 cm
  • Waga – 76 kg
  • Praworęczny

Spadek do II Ligi

Nr 16 - Dariusz Jarczyński

Dariusz Jarczyński

  • 32 pkt.
  • Rok urodzenia – 1969 r.
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – 182 cm
  • Waga – 90 kg
  • Praworęczny

Nr 17 - Mateusz Kania

Mateusz Kania

  • 0 pkt.
  • Rok urodzenia – 1981
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – bd cm
  • Waga – bd kg
  • Praworęczny

Nr 18 - Tomasz Gniot

pusta fotka

  • 0 pkt.
  • Rok urodzenia – 
  • Miejsce urodzenia – Nakło nad Notecią
  • Miejsce zamieszkania – Nakło nad Notecią
  • Wzrost – bd cm
  • Waga – bd kg
  • Praworęczny